pilsKad mēs meklējam viesu namu vienalga vai kādam saviesīgam pasākumam, vai naktsmājām, mēs vienmēr cenšamies atrast visskaistāko un patīkamāko vietu. Un kādēļ lai šis viesu nams nebūtu īsta pils, kur būs iespējams atpūsties greznībā kā īstiem karaļnama pārstāvjiem?

Viena no šādām pilīm ir Dikļu pils, kura atrodas Vidzemē, Kocēnu novada Dikļos. Šajā pilī mājo 4 zvaigžņu viesnīca, kurā var izvēlēties no 26 divvietīgām istabām un trīs luksusa numuriem. Visi šie numuri ir aprīkoti ar greznām un antīkām 19. un 20. gadsimta mēbelēm, kā arī citām ērtībām – televizoru, vannasistabu, interneta pieslēgumu, telefonu. Un bez viesnīcas Dikļu pilī ir arī greznas konferenču un koncertzāles dažādiem dzīves pasākumiem un notikumiem.

Arī Jaunmoku pils ir brīnumaina pils Tukuma pagastā, kurā ir iespējams gan pārnakšņot vai nu vienā no 5 vēsturiskajām pils istabām vai kādā no 20 divvietīgajiem numuriem, kuri atrodas pils Muižas ēkā. Arī šeit, lai gan pilī ieturēts vēsturiski greznais stils, visas istabiņas ir aprīkotas ar viesām ērtībām – interneta pieslēgumu, vannas istabu, telefonu un televizoru. Un pilī var rīkot arī svinības un konferences tās daudzajās zālēs  un viesību telpās.

Mālpils muiža, kura atrodas Mālpilī, kas ir tikai 45 km attālumā no Rīgas. Šajā muižā ir iespējams izvēlēties starp 22 skaistiem un smalkiem numuriņiem, kur katrā ir īpaši izstrādāts, oriģināls dizains. Tie arī ir aprīkoti ar visām ērtībām, tai skaitā bezvadu internetu. Telpas pasākumiem šajā muižā ir plašas, gaišas un greznas – piemērotas jebkuram pasākumam no nelielām svinībām līdz kāzām. Lieliska vieta atpūtai, izklaidei un svinībām.

Mārciema muiža atšķirībā no pārējām muižām un pilīm ir SPA kūrorts, kurā ir iespējams ne tikai nakšņot un rīkot svinības, bet arī palutināt sevi un savu ķermeni. Šajā muižā ir iespēja izvēlēties starp vairākiem namiem, kuros Jūs vēlaties nakšņot un arī starp dažādām cenām, jo šajā muižā ir gan hostelis, gan luksusa istabas. Muižas SPA daļa piedāvā dažādas masāžas un pirtis, lai uzlabotu ķermeņa veselību vai vienkārši atpūstos. Bet dažādām konferencēm un pasākumiem ir iespēja noīrēt vairākas greznas telpas.

Bīriņu pils ir iespējams atpazīstamākā no pilīm, jo tieši šeit tiek filmēts Latvijā populārais seriāls “UgunsGrēks”. Taču šeit, kā jau tas tiek parādīts arī seriālā, ir iespējams pārnakšņot. Šī pils atrodas Limbažu novada Bīriņos un šeit ir vietas, lai izmitinātu ap 100 cilvēku. Šajā pilī var rīkot viesības un pasākumus gan iekšā, gan ārā – skaistā lapenē, tātad pils ir atvērta visu cauru gadu.

Ja Tev liekas, ka Latvijā trūkst greznu un skaistu viesnīcu un pasākuma telpu, tad tā nemaz nav, ir tikai jāzina, kur tās meklēt. Bez šīm 5 pilīm un muižām ir iespējams atrast vēl arī citas tik pat brīnišķīgas un greznas vietas, un viena no tām noteikti atbildīs Tavām vēlmēm un nepieciešamībām.

Comments are closed.