Lauku pirtis un viesu nami pēdējā laikā ir kļuvušas ļoti populāras, un ne jau tikai tāpēc, ka tas ir izdevīgs piedāvājums, kur pavadīt svētkus, bet gan arī tāpēc, ka jaunā paaudze sāk novērtēt īstu atpūtu un mazāk dodas uz klubiem un spēļu zālēm! Pirts, kā jau minēju iepriekšējā rakstā, ir populārs medicīnas un atslodzes līdzeklis, bet šajā aspektā pirts, ir domāta, kā viss pirts komplekss, ar sarīkojumu istabu, guļamistabām un protams arī pašu pirts telpu, un nereti šāda veida salīdzinājums var būt neskaidrs, jo vecajai paaudzei pirts asociējas tikai ar pēršanos un atslodzi, bet jaunieši vairāk uzskata pirtis par ballīšu un tušiņu vietām jautās kompānijās ar alkoholisko dzērienu lietošanu.
Bet kāpēc tad šāda veida atpūta ir labāka nekā klubu un spēļu zāļu apmeklējums?
Jaunieši nereti nemaz nenovērtē savu draugu kompānijas un to, cik labu laiku iespējams pavadīt tuvāko 10 līdz 20 cilvēku lokā un nereti izvēlas apmeklēt šās nakts dzīves iestādes, lai kārtīgi izballētos un iztrakotos, un tas neapšaubāmi ir jautri un nereti pat vajadzīgs pēc garas darba dienas, bet atpūta klusākā noskaņojumā draugu lokā var būt pat vēl interesantāka un aizraujošāka! Šādās pirtīs aprasti tiek uzaicināti tikai zināmi cilvēki un nekādi sveši vai nepazīstami cilvēki netiek aicināti, un tas liek kopējai atmosfērai būt daudz atvērtākai un mierīgākai, jo nav jāuztraucas par savu uzvedību, vai citām sociālajām iemaņām, kuras svešinieku klātbūtnē ir jāpiemēro. Savu tuvāko draugu lokā vienmēr ir iespējams ar kādu aprunāt par dažnedažādākajām tēmām, apspriest dažādus cilvēkus, sporta notikumus un patreizējo situāciju valstī, un nereti , ja kompānija ir saliedēta arī tiek stāstīti joki un anekdotes, kas liek visiem smieties un vienkārši labi pavadīt laiku.
Bet ko darīt tiem, kas vēlas skaļāku mūziku un iztrakošanos?
Nereti šādas atpūtas vietas ir atrodamas piepilsētā, vai pat pašā pilsētā, kādā privātmājā vai viesnīcu kompleksā, un ja tiešām vēlaties izklaidēties un iztrakoties, pēc sākotnējās mierīgās pasēdēšanas un dažu alkoholisko dzērienu iemalkošanas varat doties uz tuvāko nakts izklaides iestādi un turpināt vakaru tur!
Kā noorganizēt šādu pasākumu?
Parasti organizatorisko procesu uzņemas viens vai divi cilvēki, un pāris dienu laikā tiek apzināti cilvēki, kurus šī persona vēlas ielūgt uz šāda veida pasākumu un tiek noorganizēts laiks , pēc kura noskaidrošanas tiek apzinātas tuvākās pirts un noskaidrots, kurā no šīm iestādēm ir brīvas vietas tajā laikā, un cik cilvēku kompānija var tur atrasties. Parasti šis ir iteratīvs process un nereti ir tā, ka jāsazinās ar vairākām pirtīm vienlaikus noskaidrojot laikus un tad kopēji ar visiem iecerētajiem viesiem jānoskaidro labāko datumu.
Pēc datuma noskaidrošanas parasti tiek sarunāts, ko katrs no viesiem ņems līdzi, vai tas būtu rosols, vai maizītes, vai vienkārši augļi, bet tā, ka nekad , nekas nav galdā notiek reti, bet organizējot arī šo aspektu var iegūt tiešām plašu un pārpilnu galdu, un nebūs tāda situācija, ka visi atnes tikai pīrādziņus.
PS: Atcerieties, ka ne vienmēr visi varēs tikt un katram ir savas darīšanas un plāni, tāpēc varat droši ielūgt vairāk cilvēkus, ja nu kāds no tiem netiek!

Kur ņemt naudu?
Pirtis nereti maksā diezgan dārgi un jāiemaksā nauda ir jau iepriekš , un ja tas ir no 50 līdz 200 latiem, tad nereti rodas situācija, ka šāda veida nauda uzreiz nav pieejama. Var prasīt cilvēkiem maksāt par pirti laicīgi, bet var arī paņemt kādu ātro kredītu, un pēc tam prasīt, lai visi atdod naudu tieši pasākuma dienā.
PS: Labs veids, kā saņemt izdevīgāko kredītu ir apskatīt kredītu salīdzināšanas portālus!

Ja visu izdarīsit precīzi, un padomāsit arī par spēlēm un mūziku, tad nereti šāda veida atpūta būs daudz labāka, par parasto klubu apmeklējumu un jūsu draugi būs sajūsmā un prasīs šādus pasākumus atkārtot vēl un vēl!

Comments are closed.