checkboxes viesu namu salidzinasanaIzvēloties naktsmītnes, jeb viesu namus ir tik daudz un dažādi mainīgie lielumi, ka vieta, laiks, apartamentu lielumi, cena, apkalpošana, labierīcības utt, kam vajadzētu pievērst uzmanību, un kas noteikti noteiks, vai jūs šajā viesu namā jutīsities labi. Viesu nami, kā jau mums zināms ir liels bizness Latvijas laukos dzīvojošajiem iedzīvotājiem un šādas konkurences apstākļos ikviens vēlas iegūt pašu labāko piedāvājumu, bet ne vienmēr vislētākā viesu māja ir tā vislabākā, jo nereti rodas situācijas kad viesu nama īpašnieki, lai samazinātu izmaksas iekārto savu īpašumu ar lētākām mēbelēm, vai taupa uz pirts apkures rēķina, vai pat būvējot šo namu izvēlas lētākus materiālus, kas ziemas laikā nozīmē aukstu pasākumu.
Šodien centīšos dot jums ieskatu tajā, ko vajadzētu piefiksēt meklējot nākamā darba izbrauciena, vai vienkārši draugu kompānijas atpūtas vietu, un kam vajadzētu vairāk pievērst uzmanību.

Cena
Cena, protams, vienmēr ir bijusi viena no galvenajām vienu namu salīdzināšanas iezīmēm un tas nozīmē tikai to, ka cilvēki ir pieraduši skatīties uz cenu par vakaru, vai cenu par stundām, un nemaz nepainteresējas pār pārējām lietām, un izvēloties vislētāko viesu namu nereti ir vīlušies izkārtojumā, lielumā, vai aprīkojumā, kas var atturēt viņus no šādu pakalpojumu pieteikšanas nākotnē. Cenu diapazons spēj variēt no pāris desmitiem līdz pat vairākiem simtiem eiro par nakti, un no pieciem līdz vairākiem desmitiem eiro, ja iestāde tiek īrēta pa stundām. Pirms izvēlieties savu nākamo naktsmītņu vietu noteikti pievērsiet cenai uzmanību, bet neļaujies zemākām cenām sevi apmānīt!

Kvadrātmetri(platība)

Atkarībā no tā cik lielā kompānijā jūs grasāties svinēt jeb atpūsties viesu namā jums ir jāizvēlas pietiekoši lielas telpas, un tas, ka sludinājumā rakstīts, ka vieta ir 20 cilvēkiem nenozīmē, ka ir galds ar 20 sēdvietām, un, ka 20 cilvēkiem tur patiešām būs vieta. Parasti sazinoties ar viesu nama īpašnieku iespējams noskaidrot patieso sēdvietu skaitu, pirts sēdvietu skaitu un pat kopējo kvadrātmetru skaitu, lai izvēlētos vai šis piedāvājums patiešām ir piemērots jums un jūsu kompānijai.

Aprīkojums

Pirtis un viesu nami nereti mēdz diezgan stipri variēt aprīkojumā un iekārtās kādas pieejamas atpūtniekiem, un šis ir arī viens no galvenajiem faktoriem, kas noteikti jānoskaidro, jo ir pieejamas tādas atpūtas vietas, kuras ir aprīkotas ar biljarda galdu, divām dažādām pirtīm un pat baseinu, bet citreiz iespējams iekulties vietā, kur ir tikai viena telpa ar galdu un maza pirtiņa priekš dažiem cilvēkiem. Par aprīkojumu, kas nav uzskaitīts sludinājumā noteikti iespējams pajautāt zvanot, vai rakstot uz viesu nama norādīto kontaktinformāciju, un nereti būsit patīkami pārsteigti uzzinot, kādas spēles un iekārtas jums būs pieejamas.

Atrašanās vieta

Viesu mājas atrašanās vieta, protams, ir ļoti svarīga, bet šim lielumam arī nevajadzētu būt galvenajam, jo pabraucot pāris desmitu kilometru nereti ir iespējams atrast sev piemērotāku viesu namu, tāpēc pirms izdariet galīgo izvēli noteikti apskatiet tuvākās iestādes 50 līdz 100 kilometru attālumā no jūsu dzīves vietas.

Atsauksmes

Un visbeidzot, ja esat nonācis līdz vienai vai divām izvēlēm varat uzmeklēt atsauksmes gan internetā, gan arī pajautājot saviem draugiem un paziņām, jo nereti ir tā, ka populārākās viesu mājas un pirtis ir ļoti iecienītas un noteikti būs iespējams atrast vismaz vienu vai divus cilvēkus, kas varēs jums palīdzēt savas galējās izvēles veikšanā.

 

Comments are closed.