masagas kreslsIzvēlēties pareizo un piemērotāko masāžas galdu var būt ļoti grūts uzdevums, jo ir dažādi parametri un rādītāji, no kuriem ir atkarīgs, vai konkrētais masāžas galds būs piemērotākais tev. Tāpēc šajā rakstā tiks aprakstītas pamata, lietas, kas būtu jāievēro, izvēloties jaunu masāžas galdu.

Pirmais, par ko noteikti vajadzētu padomāt ir tā izmērs. Masāžas galdam ir jābūt pietiekami platam, lai uz tā varētu uzgulties dažādu izmēru un garumu cilvēki, lai šis masāžas galds neierobežo tavu darbu. Taču tajā pašā laikā masāžas galds arī nevar būt pārāk plats, jo tad tu kā masāžas veicējs nespēsi ērti pildīt savus darba pienākumus. Populārākie un arī ergonomiskākie masāžas galdi izmēros ir: 70 centimetri vai 76 centimetri platumā un 185 centimetri  garumā, jo šādu izmēru masāžas galds būs piemērots gandrīz visiem cilvēkiem, kā arī pašam masāžas veicējam būs viegli strādāt un nebūs jācieš muguras sāpes, liecoties pie klienta.

Protams, ir pieejami arī pārvietojamie un pielāgojamie masāžas galdi, kuri ļauj regulēt tā augstumu. Šāds masāžas galds ir labākais variants tiem, kuri piekopj dažādu terapiju. Šādi masāžas galdi sver no 12 līdz 21 kilogramam, kas būtu jāapsver tiem masieriem, kuri vēlas veikt masāžas klientu mājās, nevis savā kabinetā. Lielākā izvēle, kura jāizdara, izvēloties pielāgojamo masāžas galdu, ir veids, kā tiek regulēts galda augstums:

  • ar grozāmo rokturu palīdzību – šāda sistēma ir iespējama tikai koka masāžas galdiem, un, lai gan šo rokturu grozīšana paņem dažas sekundes ilgāk, nekā citu veidu sistēmas, šādi rokturīši ir estētiskāki un izskatās dabiskāk;

  • teleskopiskā pielāgojumu sistēma – šī sistēma ir sastopama alumīnija masāžas galdiem, un tā ir sistēma, kurā galda augstumu regulē, piespiežot pogu. Tas ir ļoti vienkāršs veids, taču šāds galds neizskatās tik estētiski, kā koka masāžas galds.

Runājot par materiāliem, no kādiem masāžas galdi ir veidoti, parasti ir jāizvēlas starp koka vai alumīnija masāžas galdiem. Kurš no šiem masāžas galdiem ir labāks, to ir grūti pateikt, jo galu galā katram masierim pašam ir jāizdara izvēle un jāizvēlas tas, kurš gan estētiski pašam labāk patīk, gan kurš ir funkcionālāks tam masāžas veidam, kādu tas piekopj, gan ir vissvarīgāk.

Vēl viena svarīga masāžas galdu iezīme, kura noteikti ir jāņem vērā iegādājoties galdu, ir tā polsterējums, precīzāk tā saukto putu biezums. Tas ir svarīgs, jo ja šis polsterējums nebūs pietiekami biezs, klients nejutīsies ērti uz masāžas galda, kā rezultātā viņš var nevēlēties atgriezties pie jums. Standarta polsterējuma biezums ir 5 centimetri, protams, ir galdi, kuri piedāvā arī 8 centimetru biezu polsterējumu, kas arī ir ļoti labi. Padoms, ko iesaku, ir iegādāties galdu ar polsterējumu, kurš ir ļoti blīvs, jo tas kalpos ilgāk un būs ērtāks, blīvumu tu vari pārbaudīt iespiežot šo polsterējumu uz iekšu, ja paiet ilgs laiks, līdz tas atgūst savu oriģinālo formu, tas noteikti nav pietiekami blīvs.

Ir arī masāžas galdi, kuri piedāvā bez polsterējuma iespēju, kas ir piemērota dažāda veida terapijām. Ja šāds galds ir nepieciešams, iesaku iegādāties tādu, kas ir ūdens izturīgs, bet kurš arī ir patīkams pieskārienam, jo tas nodrošinās, ka klientam būs patīkami uz tā gulēt.

 

Comments are closed.